XƏBƏR
11:22

  Bu gün UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsinin üçüncü turuna start veriləcək

Gündəm

Xəbər lenti

Oktyabrın 24-də UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsi çərçivəsində üçüncü turun oyunları keçiriləcək.

Agyol.az xəbər verir ki, üçüncü turda ümumilikdə 24 qarşılaşma oynanılacaq.

Günün bütün oyunları aşağıdakılardır:

A qrupu:

“QARABAĞ” (AZƏRBAYCAN) - APOEL (Kipr);

“Sevilya” (İspaniya) – “Düdelanj” (Lüksemburq).

Qrupdakı vəziyyət: “Sevilya” - 6, “Qarabağ” - 3, “Düdelanj” - 3, APOEL - 0.

B qrupu:

“Dinamo Kiyev” (Ukrayna) – “Kopenhagen” (Danimarka);

“Malmö” (İsveç) – “Luqano” (İsveçrə).

Qrupdakı vəziyyət: “Kopenhagen” - 4, “Dinamo Kiyev” - 4, “Luqano” - 1, “Malmö” – 1.

C qrupu:

“Xetafe” (İspaniya) – “Bazel” (İsveçrə);

“Trabzonspor” (Türkiyə) – “Krasnodar” (Rusiya).

Qrupdakı vəziyyət: “Xetafe” - 6, “Bazel”- 4, “Trabzonspor” - 1, “Krasnodar” - 0.

D qrupu:

“Sportinq” (Portuqaliya) – “Rusenborq” (Norveç);

PSV (Hollandiya) - LASK (Avstriya).

Qrupdakı vəziyyət: PSV - 6, LASK - 3, “Sportinq” - 3, “Rusenborq” – 0.

E qrupu:

“Seltik” (Şotlandiya) – “Latsio” (İtaliya);

“Renn” (Fransa) – “ÇFR Kluj” (Rumıniya).

Qrupdakı vəziyyət: “Seltik” - 4, “ÇFR Kluj” - 3, “Latsio” - 3, “Renn” - 1.

F qrupu:

“Arsenal” (İngiltərə) – “Vitoriya” (Portuqaliya);

“Ayntraxt” (Almaniya) – “Standard” (Belçika).

Qrupdakı vəziyyət: “Arsenal” - 6, “Ayntraxt” - 3, “Standard” - 3, “Vitoriya” - 0.

G qrupu:

“Portu” (Portuqaliya) – “Qlazqo Reyncers” (Şotlandiya);

“Yanq Boyz” (İsveçrə) – “Feyenoord” (Hollandiya).

Qrupdakı vəziyyət: “Portu” - 3, “Qlazqo Reyncers” - 3, “Yanq Boyz” - 3, “Feyenoord” - 3.

H qrupu:

MOİK (Rusiya) – “Ferentsvaroş” (Macarıstan);

“Lüdoqorets” (Bolqarıstan) – “Espanyol” (İspaniya).

Qrupdakı vəziyyət: “Lüdoqorets” - 6, “Espanyol” - 4, “Ferentsvaroş” - 1, MOİK - 0.

I qrupu:

“Gent” (Belçika) – “Volfsburq” (Almaniya);

“Sent-Etyen” (Fransa) – “Aleksandriya” (Ukrayna).

Qrupdakı vəziyyət: “Gent” - 4, “Volfsburq” - 4. “Sent-Etyen” – 1, “Aleksandriya” - 1.

J qrupu:

“Roma” (İtaliya) – “Borussiya Mönxenqladbax (Almaniya);

“Başakşehir” (Türkiyə) – “Volfsberq” (Avstriya).

Qrupdakı vəziyyət: “Roma” – 4, “Volfsberq” – 4, “Başakşehir” – 1, “Volfsberq” – 1.

K qrupu:

“Beşiktaş” (Türkiyə) – “Braqa” (Portuqaliya);

“Slovan” (Bratislava, Slovakiya) – “Vulverhempton” (İngiltərə).

Qrupdakı vəziyyət: “Braqa” – 4, “Slovan” – 4, “Vulverhempton” – 3, “Beşiktaş” – 0.

L qrupu:

“Partizan” (Serbiya) – “Mançester Yunayted” (İngiltərə);

“AZ Alkmar” (Hollandiya) – “Astana” (Qazaxıstan).

Qrupdakı vəziyyət: “Partizan” – 4, “Mançester Yunayted” – 4, “AZ Alkmar” – 2, “Astana” – 0.




  Yayım tarixi :24 Oktyabr 2019   11:22

 





Xəbərə aid heç bir video mövcud deyil



Ⓒ AĞYOL 2019 - Bütün hüquqlar qorunur .